WYNAJMIJ FOTOBUDKĘ I BAW SIĘ DOBRZE !

Czas wynajmu

Jest to czas pracy budki fotograficznej. Nie liczymy czasu rozłożenia i złożenia sprzętu. Przyjeżdżamy przed imprezą i rozkładamy sprzęt w odpowiednim miejscu. Nad pracą fotobudki zawsze czuwa asystent.

Zdjęcia bez limitu

Każdy pakiet zawiera nielimitowaną liczbę zdjęć wysokiej jakości. Zdjęcia drukowane są w kilka sekund po zrobieniu zdjęcia. Ogranicza nas jedynie czas wynajmu fotobudki.

Gadżety

Każdy pakiet zawiera duży wybór gadżetów tj. maski, peruki, okulary, gadżety na patyczkach ( np. wąsiki, teksty), opaski, kapelusze i wiele innych rekwizytów. Rekwizyty dobieramy tematycznie w zależności od charakteru imprezy.

Wybór formatu i personalizacja zdjęć

Posiadamy duży wybór szablonów zdjęciowych w różnych formatach. Zdjęcia mogą być drukowane w formacie 10x15 cm bądź w paskach 5x15 cm. Klient może decydować ile ma być zdjęć na paskach np. 3,4 szt. Klient wybiera tekst jaki ma znaleźć się pod zdjęciem, w przypadku firm możemy zamieścić logo firmy. Na wydruku drobnym drukiem będzie widoczna również nazwa naszej firmy.

Galeria internetowa chroniona hasłem

Zdjęcia z imprezy, które wykonała fotobudka są zamieszczane na specjalnej stronie internetowej, na której może je obejrzeć. Strona ta zabezpieczona jest hasłem więc dostępna jest tylko po jego wpisaniu. 

Pendrive/CD
ze zdjęciami

Po zakończonej imprezie klient dostaje, również pendrive’a lub płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości, które będzie mógł wydrukować.

Dojazd
do 40km

Dojeżdżamy do klienta 40 km gratis od Torunia. W przypadku dalszych odległości obowiązuje opłata 0,50 zł / km.

Dostarczenie fotobudki przed rozpoczęciem uroczystości

Fotobudkę rozkładamy przed rozpoczęciem imprezy , jedynie w przypadku jednogodzinnego wynajmu zastrzegamy sobie prawo przyjazdu w trakcie imprezy.

Księga
Gości

Dodatkową opcją płatną do każdego pakietu jest Księga Gości. Jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ zaraz po wykonaniu sesji goście mogą wkleić zrobione zdjęcie do albumu i napisać coś na pamiątkę. Mamy ponad 200 wzorów do wyboru.Koszt tej usługi to 100,00 zł.

Tła fotograficzne

Dajemy możliwość wyboru tła zdjęciowego ( tła gotowe na stojakach, aktualnie mamy 3 do wyboru) bądź w przypadku wyboru green screen’a nieograniczone możliwości wyboru tła. Dostosowujemy tła do tematyki imprezy oraz potrzeb klienta . 

Przesyłanie zdjęć

Dajemy możliwość przysyłania zdjęć na Facebooka, pocztę bezpośrednio po zrobieniu zdjęć w fotobudce jednakże należy pamiętać , że może to znacznie przedłużać czas poszczególnej sesji zdjęciowej  (może się to wam zwyczajnie nie opłacać ).Dlatego opcje tą proponujemy w usługach min 3 godzinnych.

Kotara

Dajemy możliwość wyboru samych teł na stojakach bądź z kotarą. Kotara daje możliwość poczucia intymności , oddzielenia się od reszty osób (gwarantuje zabawniejsze zdjęcia). Posiadamy kotary w kolorze beżowym, które pięknie komponują się z eleganckimi wystrojami sal.